Impreza Integracyjna Warszawa – Mistrzostwa Gmoods Ball w Warszawie

Jesteśmy pewni, że Wasze ciała nigdy wcześniej, ani później nie będą znajdowały się w tak zabawnych pozycjach, a jeśli myślicie, że stąpacie mocno po ziemi i nikt i nic nie da rady Was wytrącić z równowagi to jesteście w bardzo dużym błędzie… .Gra w kulach śmiechu (angielski odpowiednik: bumper balls) z pewnością stanowić będzie oryginalny temat przewodni kolejnej imprezy integracyjnej organizowanej dla Pracowników Twojej Firmy w Warszawie.

Mistrzostwa Gmoods Ball, czyli impreza integracyjna w Warszawie lub Krakowie

Nasze Mistrzostwa Gmoods Ball to doskonały pomysł na imprezę integracyjną w bardziej lub mniej zgranym gronie, bo po meczu każdy jest zadowolony.  Gmoods Ball to zupełnie inny wymiar piłki nożnej i integracji. Wasza gra stanie się tak porywająca, że oderwiecie się z wrażenia od ziemi.

Chętnie zorganizujemy imprezę integracyjną dla Waszej Firmy w Warszawie lub Krakowie

To, że gra w Gmoods ball jest całkowicie bezpieczna nie oznacza, że będziecie się nudzić! Nie obrazimy tutaj nikogo, jeśli powiemy, że momentami przypomina sport ekstremalny– zwłaszcza, gdy niespodziewanie otrzymujesz potężny ‘cios’ od kolegi lub koleżanki, która postanowiła zafundować Ci piękny upadek. Takich momentów nie zabraknie i gwarantujemy, że poziom adrenaliny wszystkich graczy będzie odpowiednio wysoki.

Jesteśmy dla Was w Warszawie oraz Krakowie i organizujemy mistrzostwa, w których na pewno nie zabraknie emocji i dobrej zabawy, śmiesznych akcji i dramatycznych upadków. Co do pięknej natury goli mamy pewne wątpliwości,…ale jeśli się odpowiednio postaracie?! No cóż – pokażcie, że potraficie!

Najlepsze drużyny staną na podium i otrzymają specjalne nagrody a przegrani cóż…nie będą mogli przez kilka długich chwil przestać się śmiać jednocześnie pałając żądzą rewanżu.

Zasada jest prosta -WY zbieracie ekipę w Krakowie lub Warszawie, wspólnie wybieramy drużyny i gramy mecze, tak, aby wyłonić drużyny do wielkiego finału. Najlepiej grać po 3-4 osoby z 1 rezerwowym na zmianę. Pomoże to w złapaniu oddechu i poobserwowaniu jak inni w ekwilibrystyczny sposób po raz kolejny zderzają się z ziemią.

W naszej grze Gmoods Ball powiedzenie „Kosmiczny Mecz” jest bardzo na miejscu, a Waszym zadaniem jest wbicie przeciwnika w ziemię, wytrącenie go z równowagi i strzelanie goli, co nie jest takie proste i to jest wyzwanie!

Zapewniamy Was jednak, że nawet przy braku wielu bramek w przeciwieństwie do zwykłej gry, Wasze mecze będą pełne zabawy i dobrego nastroju, a o to właśnie chodzi w Gmoods Ball!