Bubble Football Gdańsk – zaczynamy!

Bubble Football w Gdańsku już wystartowało.

Gdańsk już kilka miesięcy temu stał się naszą kolejną bazą. Cieszymy się tym bardziej, że z Gdańska pokrywamy dla Was całe Trójmiasto i okolice. Co najważniejsze, popularnym miejscem rozgrywek stają się nasze cudowne piaszczyste plaże nad Bałtykiem.

Do Waszej dyspozycji oddajemy mega animatorów, profesjonalny sprzęt i scenariusze, które uatrakcyjnią każdy wieczór kawalerski, panieński, imprezę firmową, czy urodziny.

1. Gdzie można zagrać w Bubble Football w Gdańsku?

Pomimo tego, że staramy się grać przeważnie na hali – tym sposobem uniezależniamy się od kapryśnej pogody – to bardzo często opuszczamy naszą siedzibę i gramy w na prawdę przeróżnych lokalizacjach. Więc jeśli tylko rozważacie dodanie buble football do agendy Waszego eventu w Gdańsku – nie martwcie się o miejsce, nasz bubble-car przywiezie sprzęt w dowolne miejsce, ekipa animatorów rozstawi przenośne bramki i przygotuje teren do rozgrywek. Miejcie jednak na uwadze, że teren powinien być przyjazny dla naszych delikatnych dmuchanych kul – idealnie, jeśli będzie to piasek, sztuczna, czy naturalna trawa.

2. Jak wygląda scenariusz gry w Bubble Football?

No dobra – jeśli macie już miejsce do gry, pewnie zastanawiacie się, jak przebiega całe doświadczenie z udziałem ekipy GmoodsBall. Piłki do bubble football dają mnóstwo możliwości, dlatego nie ma tylko jednego scenariusza, wg, którego realizujemy spotkania z Wami. Jeśli mielibyśmy jednak zobrazować Wam najbardziej standardową grę w bubble football w Gdańsku, wygląda to mniej więcej tak:

– zjawiacie się w wybranym centrum sportowym na 10-15 minut przed planowanym wydarzeniem
– Hi5! z pro animatorem, który wręcza Wam klucze do szatni – ogarniacie się i za parę chwil zjawiacie się na hali sportowej
– 5 minut solidnej rozgrzewki
– następnie wymyślacie scenariusz turnieju i zaczynamy!
– czas na turniej, który przeplatany będzie autorskimi grami (fighting roosters, ochroń wodza, last man standing itp.)
– krótka ceremonia wręczenia pamiątkowych medali
– śmieszne grupowe zdjęcia + ekstra dodatek w postaci nagrań slow motion ze zderzeń kogutów

3. Jak mogę zarezerwować grę w Bubble Football w Gdańsku?

W Wasze ręce oddajemy unikalny kreator, dzięki któremu możecie zaprojektować swoje wydarzenie i wysłać niezobowiązujące zapytanie. Zacznijcie planować swój mecz w bubble football w Gdańsku.

4. Ile kosztuje zabawa w bubble football w Gdańsku?

Najtańsza opcja to gra na rekomendowanej przez nas hali. Jeśli zbierzecie ekipę co najmniej 10 osób, możecie liczyć na wydatek rzędu 65PLN za osobę (i mniej).
Przy grach wyjazdowych minimalny czas wynajmu to 2h.

5. Jakie inne atrakcje mogę połączyć z bubble football w Gdańsku?

Głównie na eventy firmowe możemy spakować mobilne Funny Football Center i otworzyć przed Wami nowy wymiar rozrywki – 4 najzabawniejsze odmiany footballu w jednym miejscu. Snook Ball – piłka nożna na wielkim stole bilardowym, Shock Football – football pod napięciem, buble football i alko football to wystrzałowa mieszanka i gwarancja dobrej zabawy dla każdego. Nawet tych, którzy nie przepadają za piłką nożną, bo tutaj nie chodzi o zdobywanie goli. Chodzi o śmiech i dobrą zabawę!

6. Co jeśli chce zagrać w buble football poza Gdańskiem?

Dojedziemy praktycznie w każde miejsce w Polsce. Pamiętaj jednak, żeby dać nam znać możliwie jak najwcześniej o planowanym wydarzeniu, gdyż ilość obsługiwanych przez nas eventów stale rośnie i nie chcielibyśmy rezygnować z organizacji Twojego wydarzenia.

7. Co dalej?

Po krótkiej zabawie w kreatorze eventu, wyślesz do nas konkretne informacje na temat planowanej imprezy – miejsce gry, data, preferowany czas, liczba uczestników, dodatki itp. Na bazie tych informacji jeden z przydzielonych animatorów skontaktuje się z Wami zwrotnie przedstawiając kilka pomysłów. Po dokonaniu wyboru z Waszej strony, pozostaje czekać na start zmagań buble football w Gdańsku