Impreza Integracyjna Warszawa – Mistrzostwa Gmoods Ball w Warszawie

Jesteśmy pewni, że Wasze ciała nigdy wcześniej, ani później nie będą znajdowały się w tak zabawnych pozycjach, a jeśli myślicie, że stąpacie mocno po ziemi i nikt i nic nie da rady Was wytrącić z równowagi. to jesteście w bardzo dużym błędzie… Gra w kulach śmiechu (bumper balls, bubble football) z pewnością stanowić będzie oryginalny temat przewodni kolejnej imprezy integracyjnej organizowanej dla Pracowników Twojej Firmy w Warszawie.

Mistrzostwa Gmoods Ball, czyli niecodzienny pomysł na imprezę firmową w Warszawie

Jest kilka czynników, które sprawiają, że gra w bubble football jest na prawdę wyjątkowa:

_mało jest sportów ekstremalnych, które są całkowicie bezpieczne – śmieszne upadki, podniebne zderzenia są tutaj możliwe dzięki ogromnej dmuchanej kuli, w środku której znajdujesz się przez całą grę

_mało jest sytuacji, w których Szef reaguje śmiechem na fakt, że właśnie powaliłeś go na ziemię

_w tej odmianie piłki nożnej nie chodzi tak na prawdę o zdobywanie bramek; upadki, śmieszne akcje, przewrotki, rozbrajające zderzenia są sednem tej gry

Kiedy do tego wszystkiego dodamy zdrową rywalizację i niezły trening dla Twojego ciała – mamy przepis na idealną imprezę integracyjną w Warszawie.

Jaki jest najczęściej wybierany scenariusz imprezy firmowej?

Zasada jest prosta – WY zjawiacie się na miejscu, a MY przejmujemy stery. Właściwie robi to jeden z naszych profesjonalnych animatorów.

Krótka rozgrzewka. Szybki rzut oka na grupę i już wszystko wiemy! Odliczamy, tworzymy zespoły i gramy mecze, tak, aby wyłonić drużyny do wielkiego finału. Najlepiej grać po 3-4 osoby z 1 rezerwowym na zmianę. Pomoże to w złapaniu oddechu i poobserwowaniu jak inni w ekwilibrystyczny sposób po raz kolejny zderzają się z ziemią.

Najlepsze drużyny staną na podium i otrzymają specjalne nagrody, a przegrani cóż…nie będą mogli przez kilka długich chwil przestać się śmiać, pałając jednocześnie żądzą rewanżu.

Dla spragnionych lata, plaży i dobrej zabawy – właśnie uruchomiliśmy BEACH BUBBLE FOOTBALL, czyli plażową wersję naszej gry