Wieczór Kawalerski w Warszawie – doskonały pomysł na kawalerski dla fanów piłki nożnej

Jeśli przyszły Pan Młody na każdym kroku daje wyraz swojemu zamiłowaniu do sportu, a przede wszystkim do Piłki Nożnej, musicie koniecznie zadbać, aby jego wieczór kawalerski był choć trochę związany z tą tematyką. Niniejszy artykuł jest oryginalną, gotową do wcielenia propozycją na to, jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski w Warszawie dla fana piłki nożnej. Zaczynamy!

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie dla fana piłki nożnej?

Tego wieczoru staniecie do walki o prawdziwe piłkarskie trofeum! …no okey – trochę się rozpędziłem – przecież to oryginalne jest warte 10 mln euro. Zatem, staniecie do prawdziwej sportowej walki w gronie najlepszych kumpli!

Od czego zacząć? Czas wybrać miejsce rozgrywki. Ważne, aby nie było oddalone znacznie od kolejnego punktu imprezy, o którym za chwilę. Mamy zatem do wyboru halę, balon, orlik lub większą przestrzeń pokrytą piaskiem. Podłoże nie ma znaczenia ponieważ zagracie w odmianę piłki nożnej. Odmianę? Tak – buble football. Odmianę piłki nożnej, w której grawitacja nie istnieje, akcje są mega spektakularne, nie ma granic wieku , czy sprawności fizycznej. Mięśnie Twojego brzucha będą mieć dość z nadmiaru śmiechu i dobrej zabawy!

Topowa miejscówka pod organizację gier bubble football w Warszawie?

Każdego roku w maju, Plaża Poniatówka staje się naszą letnią bazą gier w bubble football i nie tylko. To w to miejsce przenosimy 4 najzabawniejsze odmiany futbolu.

Profesjonalnie przygotowane boiska, ciepły piasek, dobra muzyka, bliskie otoczenie Starówki sprawiają, że ta lokalizacja stała się Waszym ulubionym wyborem w 2018 roku. Nie mamy wątpliwości, że tak samo będzie również w tym roku.

Po meczu nadejdzie czas na wręczenie pucharu dla zwycięskiej drużyny oraz wyjątkowego prezentu dla przyszłego Pana Młodego. W tym miejscu wszystko zależy już od Waszej inicjatywy. Dobrze wiecie, któremu zespołowi kibicuje Wasz Przyjaciel, czy jaką postać piłkarską podziwia. Ciężko będzie zdobyć dedykację od Cristiano, ale może uda Wam się zdobyć piłkę z podpisami zawodników jego ulubionej polskiej drużyny?! Zawsze można poszukać chociażby na allegro.

Najważniejsze w takich chwilach, jak wieczór kawalerski jest jednak serce i szczerość. Pamiętajcie, że jemu najbardziej zależy na spotkaniu z Wami i najbardziej docenia Wasze towarzystwo.

Czy to koniec zaskoczeń na wieczór kawalerski? Warszawa skrywa jeszcze dużo opcji. Jakich? przeczytajcie.

Po meczu czas kontynuować wieczór kawalerski i udać się na dobre piwo do pobliskiego baru piłkarskiego. Może traficie na czas ważnych rozgrywek piłkarskich, lub chociaż ważny mecz ligowy transmitowany w pubie. Przy piwku będziecie mogli spokojnie zastanowić się co robić dalej i jaki kierunek obrać. A może macie ochotę wskoczyć później na pokład imprezowego klubu na szynach i wziąć udział w słynnym tram party?

Niezależnie od tego, jak potoczą się dalsze losy Waszej imprezy możecie być pewni jednej rzeczy – osoba, dla której zorganizowaliście ten wieczór kawalerski w Warszawie będzie przeszczęśliwa. Może nie zdobędziecie rozgłosu, jaki zdobył kawalerski organizowany przez Lewego, ale na pewno zyskacie jeszcze większy szacunek i dozgonną wdzięczność przyszłego Pana Młodego. Nie dość, że mógł spotkać Was w takim gronie to jeszcze pamiętaliście o jego pasji. Był sport, mnóstwo zabawy za sprawą dmuchany kul bumper balls i gry w buble football, było ulubione piwo, spersonalizowany prezent… Czego chcieć więcej? A wiecie, co jest najlepsze? Otóż, że z większością realizacji tego planu pomoże Wam ekipa Gmoods. Zapraszamy do formularza rezerwacyjnego . Dajcie nam znać kiedy planujecie zabawę, a my zajmiemy się resztą.