Poznaj nasze gry, sprawdź gdzie możesz zagrać.

Wybierz coś dla siebie!

header_overflow_picture
ZOBACZ WIDEO

W Bubble football podczas gry zawodnicy znajdują się w środku dużych dmuchanych kul i mogą robić co im się tylko podoba, bez jakiejkolwiek obawy, że coś im się stanie! Możesz skakać, odbijać się, robić fikołki, przewroty, stawać na głowie, robić salta, zderzać się z innymi – wszystko na co tylko masz ochotę.

Weź znajomych, przyjdźcie, odstresujcie się, wyśmiejcie porządnie – bawcie się dowoli! To wszystko gwarantuje buble football!

Shock Football

#Warszawa

2 drużyny i 2 Liderów. Zawodnicy zakładają na łydki elektryczne opaski (powodują efekt krótkotrwałego szoku, nagłego wybicia z rytmu gry – mają duże napięcie, ale małe natężenie; są zasilane bateriami AAA), a Liderzy mają piloty do opasek drużyny przeciwnej. Lider ma prawo użyć każdego pilota raz w trakcie jednej z kwart, które trwają po 10 minut. Sędzia zabiera pilota po użyciu i oddaje w kolejnej kwarcie.

Wyobrażacie to sobie? Drużyna buduje piękną, koronkową akcję – piłka chodzi od nogi do nogi jak po sznurku i… no właśnie! Ktoś został „dotknięty” przez Lidera, a wszyscy płaczą ze śmiechu!

Brzmi ekstremalnie, hardkorowo? Shock football to gra dla prawdziwych twardzieli i kozaków, którzy lubią adrenalinę i nie boją się ekstremalnych doznań!

ZOBACZ WIDEO
ZOBACZ WIDEO

Alko Football

#Kraków #Warszawa

Myślisz, że jesteś piłkarskim kozakiem? Załóż magiczne alko gogle i zagraj w Alko football! Wydawało Ci się, że piłka jest na wprost Ciebie i nie ma nic prostszego niż kopnąć ją przed siebie… Upsss… Chyba nie trafiłeś, a na boisku rozbrzmiewa salwa śmiechu! I o to chodzi!

Masz przed sobą tylko pustą bramkę, a więc tzw. „setkę” – wydawałoby się, że nic prostszego, żeby umieścić piłkę w siatce, ale na pewno nie w Alko football! Tutaj praktycznie każde zagranie niesie ze sobą masę śmiechu i niezapomnianą zabawę wszystkich uczestników rozgrywki.

Snook Ball

#Warszawa

Gra genialna w swej prostocie - połączenie bilarda i piłki nożnej. Snookball to gra uwielbiana przez dorosłych i dzieci, która gwarantuje mnóstwo wspólnej, świetnej zabawy!

Zasady gry są takie same jak w bilardzie. Dwóch zawodników albo dwie niewielkie drużyny. 15 piłek-bil do wbicia. Za pomocą nogi lub głowy jedni wbijają piłki-bile od 1 do 7, a drudzy od 9 do 15. Na koniec wisienka na torcie – czarna piłka-bila z numerem 8 i można świętować zwycięstwo!

ZOBACZ WIDEO

 

Pokazy Freestyle Football

#Warszawa

Światowej klasy pokazy trików piłkarskich prowadzone przez absolutnych Mistrzów Świata tej Kategorii. Współpracują z nami artyści tacy, jak: Mateusz Związek i Kamil Drzewucki, czy
Szymon Skalski – Mistrz Świata Red Bull Street Style Tokio.

To super dodatek do imprezy integracyjnej/eventu firmowego realizowanego w Warszawie.

ZOBACZ WIDEO

Wybierz gry i stwórz idealną imprezę!image_1