Top 3 nietypowych atrakcji na wesele – zaskocz swoich Gości

Atrakcje na wesele to ważna rzecz. Szczególnie dla tych, którzy w mniej standardowy sposób chcą podejść do jego organizacji. To, że coraz śmielej odchodzimy od kanonów polskiego wesela to rzecz jasna. Jeszcze lepiej, że staramy się robić to w sposób kreatywny szukając alternatywy dla wizji długich godzin spędzonych za suto zastawionym stołem.

Trend ten widzimy po zapytaniach kierowanych do nas. Oprócz wieczorów kawalerskich, panieńskich, imprez firmowych, urodzin pojawiły się wesela.

Dlaczego pary młode szukają atrakcji na wesele?

Jest co najmniej kilka powodów.

Chcą być oryginalne. Mają nadzieję, że wspólnie spędzane chwile zostaną zapamiętane przez Gości na długi czas.

Czują potrzebę zintegrowania dwóch rodzin. Najczęściej zdarza się to w przypadku ślubów i wesel dwóch narodowości. Bariera językowa jest tutaj z pewnością wyzwaniem, a ciekawe wspólne aktywności pozwalają szybciej i skuteczniej nawiązać nić porozumienia.

Chcą urozmaicić czas Gościom. Jak we wszystkim – tutaj również potrzebny jest umiar. Pamiętajcie, żeby nie przesadzać ze zbyt napiętą agendą. Atrakcje atrakcjami, ale miejmy na uwadze fakt, że każdy potrzebuje przestrzeni dla siebie. Zarówno wybrane atrakcje, jak i sam sposób ich prowadzenia nie może być w żadnym wypadku narzucający. Wszyscy muszą czuć się dobrze.

Chcą w lepszy sposób wykorzystać plener. Chill chillem, ale nieco ruchu nikomu nie zaszkodzi.

 

TOP 3 nietypowych atrakcji na wesele – subiektywny ranking

Snook ball (bilard nożny) – wystarczy większy skrawek równej powierzchni, a najlepiej trawy i to wszystko. Snookball to nic innego, jak połączenie bilarda i piłki nożnej. Więcej o tej grze poczytać możecie tutaj

Axethrowing, czyli mobilny klub latających siekier. Pewnie zauważyliście pop-up na naszej stronie. To zupełnie nowa atrakcja w naszej stajni. W Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych absolutny hit wesel. Można się zastanawiać, czy to bezpieczne?! Owszem tak, ale dla ludzi z głową. Uczestnicy gry są ubezpieczeni, rozgrywkę organizuje się w pierwszych godzinach imprezy i nie dopuszcza się do niej osób pod wpływem alkoholu. Zaskoczymy Was, ale nie każde wesele w Polsce jest pełne alkoholu. Zdarzają się i takie, podczas których nie ma go wcale 😀

Snookball w wersji glow? sami zobaczcie…

Czy współpracujemy z konkretnym miejscem.

Na stałe współpracujemy ze Stodoła Borucza 43. Jeśli szukaliście nowoczesnej, oryginalnej miejscówki z ekstra plenerem pod Warszawą, gdzie można zorganizować wesele w stodole – to z pewnością byliście na ich stronie. (Stodoła na wesele > http://stodolaborucza43.pl/)

Niemniej, pamiętajcie, że jesteśmy mobilni i jesteśmy w stanie dojechać praktycznie w każde miejsce w Polsce 🙂