Bubble football – na czym polega ta gra?

Znany Ci jest już Bubble Football? To istne szaleństwo, które opanowało świat sportu. Zasady gry w bubble football są zasadniczo bardzo zbliżone do zasad gry w klasyczny football, z tym jednak wyjątkiem, że zawodnicy umieszczeni są wewnątrz przezroczystych dmuchanych kul (Gmoods Ball – bumper ball; skaczące kule), które tworzą całą różnicę.

Waszym celem w tej grze wciąż jest zdobycie gola, natomiast próbujecie tego dokonać biegając wewnątrz wspomnianych kul. Jedno jest pewno – w trakcie trwania gry możecie spodziewać się spektakularnych zderzeń, dzięki którym zgłębicie tajniki sztuki latania! 😉 Bezpieczną formą latania oczywiście, gdyż wszystko to odbywa się bez zagrożenia dla zdrowia i kondycji uczestników. Bumper balls amortyzują każdy upadek. Dodatkowo, każdy uczestnik przed rozpoczęciem gry wyposażony zostaje przez nasz zespół w komplet ochraniaczy na nogi.

W Bubble Football możesz z łatwością „przesunąć” przeciwnika o kilka stóp, czemu towarzyszyć będzie kupa śmiechu nie tylko dla Was, ale również zebranej widowni. Sprawia to, że konieczną rzeczą jest skorzystanie z opcji pamiątkowego filmiku. Wracając do zasad – dwa zespoły po 5 zawodników (4 graczy i bramkarz – możliwa również opcja gry na pustą bramkę) grają przeciwko sobie na powierzchni krytego bądź otwartego boiska (może to być hala, orlik, plaża, łąka pokryta warstwą śniegu – dzięki znacznikom powierzchni boiska jesteśmy w stanie zorganizować dla Was mecz praktycznie w każdym miejscu i każdych warunkach); no może oprócz powierzchni wyłożonej kamieniami, czy żwirem ponieważ nasze piłki mogłyby tego nie przetrwać. Oferowane przez nas kule są różnej wielkości, dzięki czemu możemy je optymalnie dopasować do wzrostu uczestników gry. Należy jednak pamiętać, że w Gmoods Ball zagrać mogą osoby o minimalnym wzroście 140cm.