Szukasz pomysłu na Imprezę Integracyjną w Warszawie? Zaskocz swoich Pracowników!

Jakie są elementy udanej imprezy integracyjnej / eventu firmowego?

Impreza integracyjna to ważna rzecz! Integruje, scala, buduje, łamie bariery. Ale oczywiście nie każda.

O czym zatem powinniśmy pamiętać organizując event dla naszych pracowników? Podpowiemy – o wyborze i skrupulatnym zaplanowaniu aktywności integracyjnych. Dla nas impreza firmowa to nie tylko fantastyczne jedzenie, dobra muzyka i drinki. Event firmowy to przede wszystkim szansa na zbudowanie solidnych fundamentów pod dalszą efektywną współpracę w ramach zespołu. Dobrze dobrane atrakcje pozwalają pracownikom lepiej się poznać, zrozumieć, zburzyć negatywne uprzedzenia itd. W końcu w jednym zespole współpracować mogą ze sobą osoby, które z jakichś przyczyn na gruncie stricte służbowym nigdyby tego nie zrobiły. Mało tego – osoby, które już teraz tworzą zespół mają szansę przetrenować się w innych warunkach, w których nierzadko uwidaczniają się rzeczy, których nie mieliśmy okazji wcześniej zaobserwować. Adrenalina, rywalizacja, wzajemna pomoc, wspólne dążenie do celu, pokonywanie przeszkód, ustalanie wspólnego planu działania – wow, na prawdę wiele rzeczy jesteśmy w stanie przetrenować podczas jednego eventu firmowego.

Aby jednak uwolnić cały zastęp pozytywnych endorfin, budować więzi poprzez współpracę, nasza impreza integracyjna powinna być prowadzona przez doświadczony zespół animatorów. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje, że każda minuta będzie świetnie wykorzystana, że nie zmarnujesz szansy na pozytywny efekt uboczny realizowanego wydarzenia.

W ramach naszego zespołu wypracowaliśmy kilka efektywnych (no i efektownych też) scenariuszy, które staramy się wdrażać podczas realizowanych przez nas imprez integracyjnych. Niby bubble football to tylko gra, ale uwierzcie – dzięki niej można uszyć WYDARZENIE przez duże W. Ice Bubble Football, gra w bubble football w płytkiej wodzie, replika gry w Packmana na dużej planszy stworzonej na polu z odpowiednio wykoszonym zbożem tworzącym naturalne tunele, Funny Football Center – czyli naśmieszniejsze i najbardziej oryginalne odmiany futbolu w jednym miejscu – to tylko warianty gry. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze cała otoczka organizacyjna – zawsze przed eventem firmowym zadajemy sobie/Klientowi mnóstwo pytań, aby lepiej zrozumieć grupę, jej charakterystykę, dynamikę i odpowiednio dobrać przebieg imprezy integracyjnej. Mamy swoje sposoby na to, aby zaktywizować największego ‘leniucha’, aby zburzyć pokusę na formowanie podgrupek, aby Wasi ludzie mogli odkrywać, cieszyć się ze współpracy z innymi.

Impreza Integracyjna w Warszawie – najczęściej wybierane atrakcje w 2018 roku.

W tym sezonie, niezmiennie od 2014 roku, liderem jest wciąż bubble football. Bubble football wybierany jest często jako jedna z przewodnich atrakcji imprez firmowych w Warszawie, ale nie tylko. Fala popularności tego sportu zdaje się nie przemijać i to nas cieszy bo mocno wierzymy w wyjątkowość naszej gry :)))

Gra w ogromnych dmuchanych kulach co raz częściej przeplatana jest innymi dostępnymi szalonymi odmianami football’u.

Bubble Football (54%)
Alko Football (21%)
Shock Football (14%)
Snookball (11%)

Bubble Football jako motyw przewodni imprezy integracyjnej. W jakich miejscach możemy zagrać?

Imprezę integracyjną w Warszawie możemy zorganizować praktycznie w dowolnym miejscu – na dachu wierzowca, nad Wisłą na plaży, na dowolnym orliku, czy hali sportowej. Sami rekomendujemy albo Siennicką 40 – na wypadek niepogody, lub Plażę Poniatówka – w okresie letnim

Gdzie zorganizować imprezę firmową / integracyjną w Warszawie w okresie letnim?

Już od zeszłego roku współpracujemy ze strefą Aktywna Warszawa zlokalizowaną na Plaży Poniatówka w Warszawie. Są tam świetne warunki do zorganizowania imprezy integracyjne w bardzo letnim klimacie. Jeśli interesuje Was katering, dorzucenie boiska do siatki plażowej – zapraszamy do zorganizowania wspólnego eventu w klubie LaPlaya, z którym współpracujemy.

Tak na prawdę najważniejsze jest to, aby pamiętać o kilku wytycznych, dotyczące podłoża, które powinny zostać spełnione. Podłoże powinno być przede wszystkim wolne od jakichkolwiek ostrych przedmiotów – tak, aby było to bezpieczne dla Was, ale również dla naszych piłek, które mogą się przebić.

Dla ilu osób max organizujemy imprezy integracyjne w Warszawie?

Świetnie radzimy sobie z eventami dla mikro zespołów, ale również z imprezami integracyjnymi dla ogromnych firm. Jesteśmy w stanie zorganizować strefę śmiesznych odmian footballu, w której równolegle pracować może nawet 5 animatorów. Pozwala nam to angażować w jednej chwili nawet 40 – 50 osób. Dlatego, imprezy integracyjne / pikniki dla 200, 300, 400 osób nie są dla nas wyzwaniem. Od 2016 roku jesteśmy również czołowym organizatorem wieczorów kawalerskich w Warszawie. Dzięki temu mamy solidnie rozbudowaną sieć kontaktów z firmami oferującymi inne atrakcje i możemy zająć się holistyczną organizacją Twojej imprezy.

Wybrane Firmy, dla których zorganizowaliśmy imprezę integracyjną: